Dlaczego warto z nami współpracować?

Od ponad 15 lat współpracujemy z Naszymi Klientami, służąc im profesjonalną pomocą w podejmowaniu decyzji oraz prowadzeniu działalności gospodarczej.


Naszym podstawowym celem jest zadowolenie i gospodarczy rozwój Naszych Klientów oraz pomoc w osiąganiu przez nich własnych celów gospodarczych. Dlatego właśnie nasze usługi i doradztwo są zawsze skierowane na indywidualne potrzeby Klienta, a oferta obejmuje kompleksowo zagadnienia z zakresu doradztwa i obsługi księgowej,
podatkowej oraz prawnej.

 

ul. Wesele 29
30-127 Kraków
tel. (+48 12) 261-07-00
fax: (+48 12) 261-07-01
http: www.hkk.pl

Filozofia

Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalne świadczenie usług audytorskich i księgowych, jak również wspieranie Naszych Klientów w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Zakładane przez nas cele realizowane są poprzez wyczerpujące i szczegółowe doradztwo zarówno w podatkowym jak i gospodarczym aspekcie: kompetentnie wykonywane czynności sprawozdawcze, wspieranie przez przemyślaną organizację, zaawansowane technologie IT oraz planowanie i kontrolę. Osiągnięcie naszych celów jest możliwe dzięki fachowej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników i biegłych rewidentów, co stanowi nasz największy kapitał.

Kładziemy nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry, jak również dbamy o nieustanne pogłębianie naszej wiedzy z zakresu tak księgowości, jak i innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W zakresie specjalistycznych zagadnień wykraczających poza zakres naszej działalności współpracujemy z renomowanymi kancelariami, podmiotami doradczymi i konsultingowymi oraz fachowcami z różnych dziedzin, co zapewnia Naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę.